Ranking najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce w 2017 roku.

Jak wybrać bukmachera internetowego?

Każdy z nas ma w sobie coś z hazardzisty. Lubimy ryzyko i związane z nim emocje, oczywiście w ramach rozsądku. Obstawiamy losowania lotto, kupujemy różnego rodzaju zdrapki wiedząc, że szanse na wygraną są niewielkie.

Zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie polegają na obstawianiu wyniku konkretnego zdarzenia. Początki profesjonalnych zakładów związane są z wyścigami konnymi na torach angielskich. Zawsze było to duże wydarzenie towarzyskie dla elit. Tam prezentowane były najnowsze trendy w modzie, prowadzono rozmowy biznesowe. Dodatkową atrakcją było obstawianie wyników gonitw. Angielskie elity towarzyskie traktowały zakłady na wyścigach jako dodatkową rozrywkę, ale niektórzy potrafili przegrać na nich cały majątek.

Współczesne zakłady bukmacherskie obejmują nie tylko wyścigi konne, ale także piłkę nożną, turnieje tenisowe, zawody golfowe, w krykieta. Można także obstawiać wydarzenia polityczne (np. wybory prezydenckie w USA), wydarzenia towarzyskie (np. jaką płeć będzie miało dziecko pary książęcej w Anglii).

Jak obstawiać zakłady?

W zakładach bukmacherskich zawsze są dwa możliwe rozwiązania i kurs, czyli stopa zwrotu. Zawsze wynik najbardziej prawdopodobny ma niższy kurs, a zatem wygrana jest mniejsza, ale również ryzyko jest mniejsze. Za typowanie zwycięstwa Realu Madryt zawsze kurs jest mniejszy niż za typowanie zwycięstwa przeciwnika.
Osoby systematycznie obstawiające zakłady bukmacherskie mają do dyspozycji wiele tabel, które pozwalają na analizowanie wyników zakładów na przestrzeni określonego czasu oraz wysokości kursów. Oczywiście pozwala to na zmniejszenie ryzyka przegranej i wybranie opcji przynoszącej największy zysk.

Stacjonarne zakłady bukmacherskie

Pierwsze firmy bukmacherskie w Anglii wypłacały zysk bezpośrednio po zakończonej gonitwie, graczom dawało to możliwość szybkiego obstawienia następnej. Obecnie komputeryzacja stwarza znacznie większe możliwości. Gracze mogą obstawiać wydarzenia mające miejsce w odległych krajach i nie wymaga to ich osobistej obecności. Wygrane wypłacane są zaraz po wydarzeniu, w godzinach otwarcia punktów.

Bukmacherzy internetowi

Powszechna dostępność do sieci spowodowała rozwój internetowych bukmacherów. Dla klientów oznaczało to możliwość dokonywania zakładów bez wychodzenia z domu. Dla wielu graczy okazało się to bardzo wygodne rozwiązanie. Spokojnie w domu można dokonywać odpowiednich analiz i wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie. Stawka zakładu przelewana jest na konto bukmachera a wygrana powinna być przelewana na konto gracza.

Jak wybrać bukmachera internetowego?

Nie jest to proste, bo reklamy bukmacherów kuszą szybkością i wysokością wypłat. Najczęściej oferują także bardzo korzystne kursy.

Najlepszym sposobem sprawdzenia wiarygodności jest:
• sprawdzenie firmy w rankingach,
• zasięgnięcie opinii na forach,
• sprawdzenie notowania na giełdzie,
• porównania oferty zakładów i kursów.

Obstawiając w zakładach bukmacherskich należy pamiętać, że to tylko jedna z form rozrywki i raczej należy liczyć się z przegraną niż wygraną, dlatego nie należy ryzykować dużych sum.

Więcej informacji znajdziesz na bukmacherstwo.info